"Pasja zwierciadłem duszy i ciała"

doynki2Dożynkowy pokaz talentów.

 

Dzieci zakończyły wakacyjny wypoczynek i wracają do treningów, aby rozpocząć kolejny rok nowych przygód, wyzwań i radości. www

 

Koniec lata, to także czas wzmożonych prac na roli i świętowania plonów, których kulminacją są dożynki. W tym roku liczna grupa naszych uczniów i uczennic miała przyjemność przyłączyć się do ich obchodów.

 Występy przed społecznością lokalną to niezapomniane emocje i przeżycie , które zapisuje się w pamięci na długie lata.

doynki10

Dożynkowy korowód poprowadziły Dominika i Patrycja, przedstawicielki silnej grupy (z naszej szkoły) miłośniczek jeździectwa .

doynki16doynki15

 Asia od 3 lat trenuje taniec towarzyski w grupie turniejowej w MDK w Raciborzu. Na dożynkach zaprezentowała się w tańcach: samba, jive, cha-cha. Partnerem w tańcach był Alexander, z którym ćwiczy od roku.

doynki12doynki19

Grupa taneczna NIEZAPOMINAJKI zaprezentowała się w tańcach: walc angielski,

doynki28

oraz cha-cha.

doynki24

Julia zaprezentowała się w układzie balet-jazz do utworu "Iron". Swoje umiejętności taneczne doskonali w MDK w Raciborzu w grupie baletowej BŁYSK.

doynki18doynki18a

Paulina i Wiktoria zagrały utwory: "Kukułka" i "Hiszpańskie gitary".

doynki4

W grupie solistów wystąpiła Paulina z piosenką "Zaczarowany świat" zespołu Golden Mix.

doynki13doynki9

Grupę solistów wsparli nasi absolwenci. Kevin zaprezentował piosenkę "Se Feliz" zespołu SUNNYLAND i Patrycja "Rzeka marzeń" zespołu BAJM.

doynki31doynki34

Na dożynkach nie mogło zabraknąć Kamili , która tym razem dla uświetnienia święta plonów zaprosiła do występu koleżanki z raciborskiego zespołu mażoretek ZARA.

doynki2

Szkolny zespół wokalny "Wesołe nutki" wykonał utwór "Po drodze szukam przyjaciela" (słowa M. Sochacki; muzyka J. Piątkowski, K. Wałecki)

Grażyna Kwiecień