Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Josepha von Eichendorffa
z dotychczasowymi klasami Gimnazjum w Grzegorzowicach

w roku szkolnym 2018/2019

I okres

Nazwa konkursu

Uczniowie biorący udział
w konkursie
Miejsce Klasa Opiekun

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Niemieckiego dla uczniów SP

Julia Bedrunka

Daria Michacz

Natalia Ignacy

Oliwia Filipczyk

Kamila Piwek

II etap

II etap

udział

udział

udział

VII

VIII

VII

VIII

VIII

K. Walach

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Niemieckiego
dla Gimnazjum

Doris Hein

Dominik Koneczny

II etap

udział

III G

III G

K. Walach

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
dla uczniów SP

Kamila Krybus

Paulina Krettek

Natalia Ignacy

Dominik Paris

Jakub Reichel

Mateusz Ficoń

Dominika Pieczarek

Dominika Kitel

Joanna Pluta

Kamila Piwek

Daria Michacz

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

VI SP

VI SP

VII SP
VII SP

VII SP

VII SP
VIII SP

VIII SP

VIII SP

VIII SP

VIII SP

M. Nowakowska

M. Tunk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
dla uczniów Gimnazjum

Waldemar Mrowiec

Patrycja Krybus

Kevin Gawlik

Adrian Czajka

udział

udział

udział

udział

III G

III G

III G

III G

M . Tunk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Historii-SP

Michał Cwik

Daria Michacz

Joanna Pluta

Mateusz Fitzoń

udział

udział

udział

udział

VIII

VIII

VIII

VII

E. Panek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego

Joanna Pluta

Dominika Pieczarek

Daria Michacz

udział

udział

udział

VIII SP

VIII SP

VIII SP

G. Ryczkowski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Biologii

dla Gimnazjum

Patrycja Krybus

Klaudia Lepiorz

Emilia Kretek

Adrian Czajka

udział

III G

III G

III G

III G

K. Siąkowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Biologii

dla uczniów SP

Kamila Piwek

Ksawery Pilich

Dominika Kitel

Oliwia Filipczyk

udział

VIII SP

VIII SP

VIII SP

VIII SP

K. Siąkowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Chemii

dla uczniów SP

Joanna Pluta

Kamila Piwek

udział

VIII SP

VIII SP

K. Siąkowska

Diecezjalny Konkurs Religijny „Żak”

Jakub Jurecki

udział

VI SP

E. Marek

Diecezjalny Konkurs Religijny

„Gimnazjalista”

Joanna Pluta

Daria Michacz

udział

VIII SP

VIII SP

E. Marek

Gminny Konkurs Biblioteczny
„Kto Ty jesteś?”

Wiktoria Nieborowska

Elena Krybus

wyróżnienie

udział

I SP

I SP

N. Hyrczyk

Gminny Konkurs
dla klas II-IV SP „Jestem Europejczykiem- Znam swoją gminę”

Julia Nieborowska

Daniel Domin
Marta Ficoń

Michał Krybus

Joanna Badurczyk

Adrain Kałus

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

III miejsce

III miejsce

II SP

II SP

III SP

III SP

IVSP

IVSP

K. Skiba

D. Płoszczyca

G. Ryczkowski

Gminny Konkurs Biblioteczny
w Rudniku

Jakub Jurecki

Kamila Krybus

Kinga Depta

Emma Kschuk

I miejsce

III miejsce

II miejsce

udział

IV-VI SP

B. Gronowicz

Gminny Recytatorski Konkurs “Poetycka złota jesień”

Paulina Gawlik

Chantal Zuber

Emilka Reichel

II miejsce

III miejsce

udział

IV-VI SP

B. Gronowicz

Internetowy Interaktywny Konkurs Matematyczny „Maks matematyczny”

Paulina Krettek

udział

VI SP

M. Nowakowska

Gminny Konkurs „Zapomniane zabytki”

Jakob Salachna

Amelia Zaremba

Oliwia Filipczyk

Jakub Reichel  Magdalena

Julia Tomala

Marek Czajka

Natalia Ignacy

Kamila Krybus

Emilia Reichel

Oliwia Kretek

Paulina Przybyła

Michał Piechula

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

II SP

II SP

VIII SP

VII SP

VII SP

VII SP

III G

III G

VI SP

IV SP

V SP

V SP

VI

E. Panek

B. Gronowicz

Konkurs szachowy „Wrocławski krasnal”

 

Dawid Matusz

Jakob Salachna

Emma Kschuk

 

udział

udział

udział

 

II SP

II SP

IV SP

H. Koczan

K. Skiba

K. Skiba

B. Gronowicz

Konkurs czytania Fragmentów Adama Bahdaja

Kamila Krybus

III miejsce

VI SP

B. Gronowicz

Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Krzyżówki
i Łamigłówki”

Joanna Pluta

Dorota Pater

Patrycja Krybus

I miejsce

II miejsce

III miejsce

VIII SP

VII SP

III G

M. Tunk

Szkolny Konkurs „Kalendarz Adwentowy”

Kamil Smajda

Alan Habrom

Julia Nieborowska

Daniel Domin

Amelia Zaremba

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

II SP

II SP

II SP

II SP

II SP

A.Czogała

Szkolny Konkurs „Mam talent”

Kamila Krybus         Julia Nieborowska   Chantal Zuber

Kamil Lepiorz

I miejsce             II miejsce      
III miejsce

nagroda publiczności

VI SP

II SP

V SP

I SP

K. Walach

K. Skiba

B. Gronowicz

N. Hyrczyk

Mistrzostwa Śląska w Zapasach w Stylu Wolnym

Dawid Matusz

Dawid Waniek

Łukasz Waniek

Dorota Pater

III miejsce

II miejsce

I   miejsce

III miejsce

II SP

IV SP

VI SP

VII SP

M. Grzeszczuk

G. Kwiecień

Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego
w szachach

Jakub Salachna

Emma Kschuk

Wiktoria Gładysz

Anna Kschuk

Zuzanna Subczyńska

II miejsce

udział

III miejsce

udział

udział

II SP

IV SP

I SP

VI SP

V SP

H. Koczan

M. Grzeszczuk

K. Skiba

VII Memoriał Henryka Wołoszyna
w Zapasach

Dawid Matusz

Dawid Waniek

Łukasz Waniek

V miejsce

II miejsce

III miejsce

II SP

VI SP

III SP

M. Grzeszczuk

G. Kwiecień

Mistrzostwa Śląska - Badminton

Jakub Krybus

Jakub Jurecki

VII miejsce poprzedzone         I miejscem
w zawodach gminnych, powiatowych,
i półfinałach województwa

V SP

VI SP

G. Kwiecień

Eliminacje Powiatowe
do Mistrzostw Śląska „Tymbark”

Jakub Krybus

Karol Gawlik

Maks Kszuk

Bartosz Rumpel

Jakub Jurecki

Dominik Bzinkowski

Karol Gawlik

II miejsce

V SP

V SP

V SP

V SP

VI SP

IV SP

V SP

G. Kwiecień

Powiatowy Turniej Szachowy

Jakob Salachna

III miejsce

II SP

H. Koczan

K. Skiba

XVII Powiatowy Turniej Szachowy

Viktoria Gładysz

udział

I SP

H. Koczan

N. Hyrczyk

                     

 

Spis osiągnieć z lat wcześniejszych: