Tuż przed wakacjami...

78minOstatni tydzień roku szkolnego, to jak zwykle pora podsumowań, sprzątania klas, oddawania podręczników i innych książek do biblioteki...  Każda klasa w tym czasie planuje sobie także jakieś miłe spotkanie przed rozejściem się na wakacje.

« «« galeria zdjęć

Były więc wyjścia w teren i na lody, strefa kibica czy wieczór filmowy. Panie z kuchni też przygotowały specjalny ostatni obiad w tym roku – pyszne hot dogi, które można było zjeść w klasie. Klasa VI zorganizowała w ostatnim dniu spotkanie pożegnalne z rodzicami i wychowawczynią przy pizzy. Szczególną oprawę miało pożegnanie uczniów klasy IIISP ze swoją wychowawczynią. Po południu spotkali się wraz z rodzicami w swojej klasie. Podczas wspólnej zabawy, z wykorzystaniem różnych zmysłów, a następnie oglądając półgodzinną filmową prezentację, powspominali sobie różne ciekawe wydarzenia z pierwszych spędzonych w szkole. Rodzicom i uczniom trudno było uwierzyć, że tak szybko minęły trzy lata.

No i nadszedł czas pożegnań. Jedni uczniowie w piątek, 24.06. pożegnają naszą szkołę już na zawsze, inni, ze szkoły podstawowej przejdą do gimnazjum, niektórzy będą po wakacjach uczyli się w zmienionym nieco składzie, gdyż dojdą do nas uczniowie z Brzeźnicy. Niektóre klasy po wakacjach będą miały nowych wychowawców. Tymczasem – życzymy Wszystkim słonecznych wakacji, pełnych wrażeń i bezpiecznych.

Daniela Płoszczyca