17 STRZELONYCH BRAMEK

tymbark 008W dniu 20.10.br. na Orliku w Krzanowicach odbył się półfinał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju
„Z podwórka na stadion”. 
Do turnieju przystąpiło pięć drużyn: SP Krzanowice, SP Rudy Wielkie, LKS Tworków, UKS IKAR Racibórz,
oraz SP Grzegorzowice.

 I miejsce

   Wszystko zaczęło się o godzinie 9.30 rano. Przybywało więcej kibiców, trybuny wypełniały się. Z minuty na minutę atmosfera robiła się coraz gorętsza, zarówno wśród kibiców, jak i zawodników wszystkich drużyn.
   Jako pierwsi rozpoczęliśmy grę z Krzanowicami. Mgła otulała całe boisko, murawa była jeszcze mokra od porannej rosy. Sędzia gwizdkiem rozpoczął turniej. Gra była trudna, lecz mimo to nasi zakończyli mecz wynikiem 3:1.
Na murawę weszły kolejne drużyny, z Tworkowa i Rud Wielkich. Za nimi Krzanowice z Raciborzem. Kolej na nas. Zagraliśmy z Rudami Wlk. Wynik 6:0.
   Uśmiech i radość zawodników naszych chłopaków nie schodził z twarzy. Czas na odpoczynek i kolejne drużyny, Tworków z Raciborzem, Rudy Wielkie z Krzanowicami i znów my, teraz z Tworkowem. To był trudny mecz, poziom wyrównany i niewiele brakowało do kolejnej wygranej. Na minutę przed końcem drużyna z Tworkowa strzeliła wyrównującą bramkę. Mecz zakończył się remisem 3:3.
   Dwa ostatnie mecze decydowały o kolejności wygranej. Drużyna z Tworkowa zremisowała z Krzanowicami. Pozostał ostatni mecz naszych z drużyną Raciborza.
Nasi nie zawiedli. Podania naszych milusińskich były szybkie i celne. Większość meczu rozegrała się na stronie przeciwnika, co dało  nam wynik 5:0.

Poniżej podajemy tabelę wyników.

GRZEGORZOWICE KRZANOWICE 3:1
TWORKÓW  RUDY WIELKIE 4:2
KRZANOWICE  RACIBÓRZ 3:3
GRZEGORZOWICE  RUDY WIELKIE 6:0
TWORKÓW RACIBÓRZ 5:0
RUDY WIELKIE KRZANOWICE 3:3
GRZEGORZOWICE TWORKÓW 3:3
RUDY WIELKIE  RACIBÓRZ 0:2
TWORKÓW  KRZANOWICE 2:2
GRZEGORZOWICE  RACIBÓRZ 5:0

Gratulujemy naszej zwycięskiej drużynie i życzymy kolejnych sukcesów w starciach turniejowych.

baner youtube


Grażyna Kwiecień