Będą reprezentować gminę

u12 polfinal 000124.10.2017r. Na Orliku w Pietrowicach Wlk. kolejne zmagania piłkarskie. W szranki stanęły drużyny z Rudnika, Szonowic i Grzegorzowic.
Półfinał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju
„Z podwórka na stadion” w kategorii U-12. Walka o wejście do finału.

I miejsceZapowiadała się angielska pogoda, chłodno i mglisto. Zawodnicy wszystkich drużyn rozgrzewali się do „czerwoności”, obmyślali taktykę gry. Trenerzy wspierali swoich zawodników dobrym słowem, życząc powodzenia i wielkiej wygranej.

Wybiła godzina „0”. Godzina 10.30, sędziowski gwizdek ściągnął pierwsze dwie drużyny na murawę. Moneta poszła w górę. Losowanie pól pomiędzy drużyną Rudnika i Szonowic. Dwadzieścia minut później, wynik 4 : 2 dla Rudnika.

Chwila przerwy, na boisko wchodzą nasi chłopcy. Stres sięga zenitu, bo Rudnik pokazał klasę. Mimo porannej chłodnej aury, boisko rozświetliło słońce. Znów losowanie stron i piłki. Kapitan naszej drużyny wybrał, będą grali pod słońce.

Gwizdek, gra się zaczęła. Pierwszy trafiony strzał do bramki dla Rudnika. Minutę później, nasi nie ustąpili pola i strzelili wyrównującą bramkę. Dalej poszło jak z górki. Gol za golem. Wynik – 6:2 dla Grzegorzowic. Co za radość !!!

Na murawę wchodzi drużyna z Szonowic, nasza drużyna pozostaje na boisku.

Nasze chłopaki spojrzeli na siebie i już wiedzieli, że mają zagrać, jak tylko potrafią najlepiej. Na sto procent. Od pierwszej minuty nie dali szans drużynie przeciwnej. Bramki leciały jak ulewny deszcz. Koniec meczu – 8:0 dla Grzegorzowic.

Co za radość. Nasi już wiedzą, będą reprezentować gminę w finale na turnieju powiatowym Ogólnopolskich rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Gratulujemy naszej całej drużynie!!!!

baner youtube

O nas w mediach: www.naszraciborz

O nas w mediach: http://www.lubowice.pl

Grażyna Kwiecień