Gimnazjaliści mistrzami gminy w halowej piłce nożnej

3 gminne halowe gimn 0091Dzisiejszy gminny turniej halowej piłki nożnej rozegrany został pomiędzy drużynami dziewcząt i chłopców Grzegorzowic, Rudnika i Szonowic klas siódmych i gimnazjalnych. Wzbudził on olbrzymie emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców wszystkich zespołów. Każda drużyna chciała zaznać smaku zwycięstwa. Turniej dla każdego z zespołów jawił się jako szansa na awans do rozgrywek powiatowych.baner youtube

Rozegrane mecze dobitnie pokazały jak ważnym elementem dla każdej z drużyn była gra zespołowa. Nasze zawodniczki i zawodnicy doskonale kierowali akcją i pokazali wiele efektownych ewolucji pod bramką przeciwnika. Nie bez znaczenia dla ostatecznego wyniku było zaangażowanie na obronie własnej bramki. Brawurowe akcje podbramkowe i świetna koordynacja gry całego zespołu dały rezultat. Nasi niczym błyskawica, nic nie robiąc sobie z asysty obrońców, potężnymi strzałami kończyli swoje akcje w bramce przeciwnika.

Zaobserwowałam przepiękne i odważne akcje w ataku. Determinacja zespołu i nad podziw zgrane kopnięcia spowodowały, że na oczach nas wszystkich przechwytywali odważnie piłkę od zawodników Rudnika, czy Szonowic i z impetem strzelali kolejne bramki dla Grzegorzowic!

Owacje na trybunach! To było niezwykłe widowisko!

Uczniowie naszej szkoły grając z klasą, brawurowo, odważnie i z determinacją, ale jednocześnie zgodnie ze wszystkimi zasadami fair play, zafundowali nam piękne widowisko na wysokim poziomie.

Znów będziemy reprezentować gminę w powiecie!!!

gazeta

Grażyna Kwiecień