Najlepsza w powiecie - jedenastka z Grzegorzowic

gimn powiat 0001W środę 25 kwietnia br. na boisku Orlika w Pietrowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych walcząc o prawo reprezentowania powiatu raciborskiego na ćwierćfinałach wojewódzkich.

gazetagazetaZmierzyły się mistrzowskie drużyny gmin Nędzy, Pietrowic Wlk., Krzyżanowic, Kornowaca i Rudnika. W szranki stanęły drużyny ze szkół: Nędza, Pietrowice Wlk., Chałupki, Kornowac, Grzegorzowice.

 Grający w reprezentacji naszej szkoły uczniowie: Adrian Czajka, Kevin Gawlik, Rafał Kobza, Kamil Bortel, Daniel Depta, Sławomir Karasek, Dawid Morawin, Robert Parys, Marcin Szymonik, Wojciech Zaczyk, Damian Zuber, na trwałe wpisali się w karty historii największych osiągnięć w piłce nożnej.

Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie, nie zabrakło ducha walki, widowiskowych bramek i emocjonujących starć, ale jak to w sporcie bywa, muszą być zwycięzcy i przegrani.

Mimo trudnych warunków pogodowych – bardzo silny wiatr, słońce, a co za tym idzie wysoka temperatura na boisku, nasi nie dali szans swoim przeciwnikom i z dużą przewagą punktową zwyciężyli turniej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim.

Grażyna Kwiecień