Najlepsi wyróżnieni przez Wójta Gminy

96 minW przeddzień zakończenia roku szkolnego, uczniowie wszystkich gminnych szkół, którzy osiagnęli najlepsze wyniki w nauce i sporcie, byli lauretatmi lub finalistami konkursów przedmiotowych i sportowych zostali zaproszeni przez Wójta gminy Rudnik - pana Alojzego Pieruszkę na uroczystą galę. 






Wśród nich znalazła się grupa uczniów naszej szkoły, od klas najmłodszych po uczniów, którzy za kilka dni kończą naukę w naszej szkole.

Ogromnie cieszą wszystkie sukcesy naszych uczniów.
Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć edukacyjno - sportowych w nowym roku szkolnym.

   

         Nagrody Wójta Gminy za wyniki w nauce i z egzaminu gimnazjalnego                                

Lp Nazwisko Imię Szkoła
1 Krettek Viktoria Gimnazjum Grzegorzowice
2 Pluta Justyna Gimnazjum Grzegorzowice
3 Depta Judyta Gimnazjum Grzegorzowice

 

Nagrody Wójta Gminy za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych

 

Lp Nazwisko Imię Szkoła

Wyszczególnienia

za osiągnięcia

m-ce Opiekun
1 Doris Hein SP Grzegorzowice

Woj. Konkurs j. niemieckiego

kurat. 47/60

finalist Karina Walach
2 Jakub Reichel SP Grzegorzowice Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma” Wyróżn. Beata Smołka
3 Joanna Badurczyk SP Grzegorzowice Woj. Konkurs j. niemieckiego kl. I-III II Karina Walach
4 Paulina Gawlik SP Grzegorzowice Woj. Konkurs j. niemieckiego kl. I-III III Karina Walach
5 Natalia Kałus, SP Grzegorzowice Woj. Konkurs piosenki niemieckiej II Karina Walach
6 Dawid Morawin SP Grzegorzowice Gimn. Woj. Konkurs piosenki niemieckiej II Karina Walach
7 Karolina Wiertelorz SP Grzegorzowice Gimn Woj. Konkurs Wiedzy o życiu Twórczości J. Eichendorffa I Karina Walach

 

 

Nagrody Wójta Gminy za osiągnięcia w zawodach sportowych

 

Lp Szkoła Nazwisko Imię kl.

Wyszczególnienia

za osiągnięcia

m-ce Opiekun
1 SP Grzegorzowice Karol Krybus Dawid Waniek Bzinkowski Dominik Piotr Walach, Łukasz Weihser, Adrian Kałus, Bartosz Rumpel

III

IV

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Grupa U10

Finał woj. Grażyna Kwiecień
2 SP Grzegorzowice Jakub Jurecki Marcel Depta Jakub Krybus Maksymilian Kszuk Karol Gawlik Tomasz Ficoń Łukasz Waniek Michael Kitel Michał Piechulla

IV

V

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Grupa   U10, U12

III m-c finał rejon Grażyna Kwiecień
3 SP Gim Grzegorzowice Dawid Morawin, Kamil Bortel, Sławomir Karasek, Robert Parys Kevin Gawlik, Adrian Czajka II, III gim Finał Rejonowy w piłce nożnej elimin. do woj. spartakiady igrzysk młodzieży szkolnej III Grażyna Kwiecień
4 SP Grzegorzowice Łukasz Waniek   Puchar Województwa Śląskiego młodzików I Michał Grzeszczuk
5 SP Grzegorzowice Dawid Waniek   Puchar Województwa Śląskiego młodzików III Michał Grzeszczuk
6 SP Grzegorzowice Dawid Matusz   Puchar Województwa Śląskiego młodzików I Michał Grzeszczuk
7 SP Grzegorzowice Dorota Pater   Mistrzostwa Woj. Śląskiego młodzików w zapasach, ćwierć finał woj. tenis stołowy

I

III

Michał Grzeszczuk
8 SP Grzegorzowice Weronika Czajka   Ćwierć finał woj. tenis stołowy III Michał Grzeszczuk
9 SP Grzegorzowice Leonie Waniek IV Puchar Woj. Śląskiego młodzików w zapasach,

III

Michał Grzeszczuk
10 SP Grzegorzowice Kamila Krybus V

Mistrzostwo Polski Mażoretek (zespół Zara)

I

Karina Walach