Upowszechnianie rezultatów programu Erasmus +

20 kwietnia bieżącego roku w naszej szkole odbyło się spotkanie celem upowszechniania rezultatów programu Erasmus +. Spotkanie prowadzili nauczyciele naszej szkoły Mariola Ciszek, Marek Muszalik oraz Karina Walach, którzy w bieżącym roku szkolnym realizowali działania mobilnościowe w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej: Upowszechnianie rezultatów programu Erasmus +

erasmus4                                   Szkolenie w Regensburgu

W dniach od 29.02. do 11.03.2016 r. dyrektor ZSO w Grzegorzowicach Mariola Ciszek oraz nauczycielka języka niemieckiego Karina Walach uczestniczyły w kursie metodyczno – językowym w ramach projektu Erasmus +. Kurs ten zorganizowany został przez „Institut für Sprache, Kommunikation & Kultur Horizonte” w Regensburg'u.

Czytaj więcej: Szkolenie w Regensburgu

erasmus

 

To już trzeci projekt europejski Erasmus+ dla naszej szkoły

min logo ue erasmus 

Po raz kolejny do naszej placówki napłynęła bardzo radosna wiadomość. Okazało się, że starania o sfinansowanie projektu w ramach Akcji 1- Mobilność kadry edukacji szkolnej programu Erasmus+ edukacja szkolna, zakończyły się pełnym sukcesem. To już trzeci projekt tego typu realizowany w naszym Zespole.

Czytaj więcej: To już trzeci projekt europejski Erasmus+ dla naszej szkoły

                                   Zajęcia międzykulturowe

Młodzież naszej szkoły miała sposobność uczestniczyć w niecodziennych zajęciach dotyczących pokonywania barier kulturowych. Owe zajęcia były prowadzone przez pana Thomasa Bocka – rodowitego Niemca, który w naszej placówce przebywał z gościnną wizytą.

Czytaj więcej: Zajęcia międzykulturowe w ramach projektu Erasmus +